Problem Çözme Teknikleri Eğitimi (8D-A3 teknikleri)

Loading Map....

Tarih/Saat
Tarih - 22/11/2019 - 23/11/2019
Tüm Gün

Mekan
Online Eğitim


Programın Amacı

Analitik ve sistematik olarak problemlerin ele alınması, analiz edilmesi ve çözülmesinin nasıl gerçekleştirilebile- ceği, bu aşamalarda kullandığımız temel problem çözme araçların/teknikleri nasıl kullanabileceğimiz anlatılmakta- dır. Eğitimin son bölümünde örnek bir vaka üstünde grup çalışması yapılmakta ve tekniklerin sadece nasıl kullanıla- cağı değil, aynı zamanda nerede ve ne zaman kullanıl- ması gerektiği de katılımcılara anlatılmaktadır.

Eğitimin İçeriği

  • Problemi Tanımlama
  • İstatistiksel Kontrol Araçları ” Problem Çözme Aşamaları ” Problemin Analizi
  • Problem Çözme Teknikleri ” 8D Mantığı
  • A3 Raporlama Tekniği

“ Günlük Yönetim Araçları (SQDCM) ” Uygulamalar

Kimler Katılmalı

Her seviyede çalışan.

Süre

2 Tam Gün


Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account