Bize Ulaşın

Adres: Cevizli Mahallesi, Bağdat Caddesi ,Ofistanbul   No:538 Kat.2 D.16 Maltepe/İstanbul

Tel: 0 (216) 627 04 29

info@cardeacert.com

Fax: 0 (216) 627 04 29

Bülent Yaman

0 532 242 65 37

bulentyaman@cardeacert.com

Sunay Kutlu

0532 282 82 76

sunaykutlu@cardeacert.com

  Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

  ©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

  DUYURU

  Değerli çözüm ortaklarımız,

  COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

  Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

  Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

  Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

  Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

  Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  bulentyaman@cardeacert.com

  sunaykutlu@cardeacert.com

  Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

  veya    

  Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

  Create Account