Hakkımızda

Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri Kalite ve Verimlilik Yönetimi konularında Yönetim Danışmanlığı hizmeti sunmak için 2005 yılında İTÜ Metalurji Mühendisi Bülent YAMAN’ın 20 yıllık Otomotiv Sanayii tecrübesi ile kuruldu. Cardea Danışmanlık; her sektörde uzman kadrosu ile Kurumsal eğitim alanında da müşteri istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutan firmalara eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi konusunda danışmanlık hizmeti vermesinin yanısıra teknik eğitimlerden kişisel gelişim eğitimlerine kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır. Firmaların tüm eğitim ihtiyaçlarını karşılama kapasitesine sahip olan Cardea Danışmanlık bu sayede firmaların tek bir yerden kısa zamanda ve entegre şekilde eğitim ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlamaktadır. Kalite ve Verimlilik Yönetimi danışmanlığı alanında müşterilere en çok değer katan, en çok tavsiye edilen ve en çok aranan ekip olmayı hedefleyen Cardea Danışmanlık, fark yaratmayı sürdürecektir.

VİZYON

Sektörde öncü, hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği danışmanlık ve eğitim firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

MİSYON

Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı danışmanlık ve eğitim hizmeti vermek.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklılık, Güvenilirlik, Dürüstlük, Hoşgörülü olmak, Sürekli gelişmek

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account