İstanbul Plastik İşletmemizde Yeni Sektöre Adım Çalışmaları

İstanbul Plastik İşletmemizde Yeni Sektöre Adım Çalışmaları Devam Ediyor

İstanbul Plastik İşletmemizde 6 gün süren, IATF 16949 kapsamında Yeni Ürün Devreye Alma Eğitimi’ne katıldık.

Günümüzde otomotiv zinciri içinde bulunan şirketlerin, yeni ürün devreye alma sürecinde uymakla yükümlü oldukları, otomotiv sektörü dışındaki şiretlerde de kullanımı gün geçtikçe artan ileri ürün kalite planlaması konusunda, katılımcıların bilgi ve becerilerini artırmak, bu planlama sürecindeki tanım ve uygulamaları, pratik uygulamalar yardımıyla somutlaştırmak amacıyla düzenlenen eğitimimiz Cardea Danışmanlık firması eğitmeni Bülent Yaman tarafından verilmiştir.

6 gün süresince APQP, PPAP, FMEA, MSA, SPC, 8D ve problem çözme teknikleri eğitimini alan katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2022 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account