Adnan Erdal Yaman

2013 yılından bu yana IATF 16949:2016 Uluslararası Baş Denetçisi olarak görev yapan Adnan Erdal YAMAN, Ege Üniversitesi İksadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olduktan sonraki 4 yıl boyunca otomotiv sektörüne yönelik elektrostatik toz boyama işlemi yapan Akya Madeni Boya firmasında önce üretim planlama daha sonra giriş, proses ve final kontrol birimlerinde görev yapmıştır.

2008-2011 yılları arası bagaj ekipmanları, presli sac ürünler gibi otomotiv parçaları üreten ROYS Ramazanoğlu Otomotiv firmasında Kalite Güvence Müdürlüğü görevi yürütmüş ISO / TS 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemleri konularında çalışmalar yapmıştır.

Daha sonraki yıllarda Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri şirketinde eğitim ve danışmanlık görevlerin yürütürken aynı zamanda URS – United Registrar of Systems Belgelendirme firmasında ISO 9001:2008 Baş Denetçiliği yapmaya başlamıştır.

2013 yılından bu yana IATF 16949:2016 Uluslararası Baş Denetçisi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

 

UZMANLIKLAR

IATF 16949 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001 :2015 Çevre Yönetim Sistemi

Stratejik Yönetim & Risk Bazlı Süreç Yönetimi

Core Tools (APQP- PPAP-MSA – SPC -FMEA)

8D & A3 Problem Çözme Teknikleri

Yan Sanayi Seçme& Değerlendirme ve Geliştirme

İŞ HAYATI

-United Registrar of Systems

IATF 16949:2016 Lead Auditor

-Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hiz.

Master Eğitmen& Danışman

-Ramazanoğlu – ROYS

Kalite Güvence Müdürü

-Akya Madeni Boya

Kalite Sorumlusu

-Akya Madeni Boya

Üretim Planlama

EĞİTİM HAYATI

-Ege Üniversitesi

İktisad ve İdari Bilimler Fakültesi – İktsat Bölümü

-Kocaeli Anadolu Lisesi

Fen Bölümü

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account