Tahsin Özyamak

Tahsin Özyamak, 1959 Mudurnu/Bolu’da doğdu. 1983-2005 yılları arasında Ereğli Demir Çelik A.Ş. Erdemir’de Vardiya Formeni ve Ünite Eğitim Sorumlusu olarak çalıştı. 1995 yılından itibaren ISO 9001, ÇYS 14001 ve OHSAS 18001 kurulumları ve uygulamalarında yer alarak kalite yolculuğuna başladı. 1-2 Sürekli Dökümler Modernizasyonu, Mesleki Eğitim Uygulamaları, Üretim Kontrol Sistemleri UKS otomasyon sistemi gibi önemli projelerde Ünite Sorumlusu olarak görev aldı. 2000 yılında “Erdemir Yılın Eğiticisi” ödülüne kazandı.

2005 yılında emekli olduktan sonra EPS-İSG Eğitim Planlama Sistemleri İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Danışmanlık şirketini kurdu. Batı Karadeniz bölgesinde değişik firmalarda Entegre Yönetim Sistemleri kurulumu ile İlkyardım Eğitim Merkezi faaliyetleri yanı sıra Karadeniz OSGB kurucu ortağı ve koordinatörlüğünü 2019 yılına kadar yürüttü.

2016 yılında başlayan Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri şirketi ile birlikteliği KYS, İSG ve ÇYS Danışmalık ve Eğitmeni olarak devam etmektedir.

ISO 9001/ISO 14001/ISO 45001 Baş Denetçilik belgelerini aldı. Belgelendirme firmalarında Baş Denetçi olarak görev almaktadır.

Hayatımın en değerli çalışmaları olarak adlandırdığı iş yaşamındaki tecrübe ve düşüncelerini, iş dünyasında önemli yer edinmiş şahsiyet ve kurumların düşünceleri ile pekiştirecek olan kitap çalışmalarına başladı. 1. Kitabı 2017 yılında “Çalışma Hayatımıza Bir Damla Su” (Çalışan Gözüyle İş Yaşamına Bakış), 2. Kitabı 2020 “Gökkuşağını Anlamak” (Ahilik, Kalite Yönetim Sistemleri ve İyi Yönetişim), 3. Kitabı 2020 “İz Bırakmak” (Deneme yazılarım ile Makale ve tebliğlerim)

Ulusal ve Uluslararası kongrelerde “Risk Değerlendirmelerinin Saha Kontrolü İle Takip Edilmesi” “İşletmelerde Sistematik İş Başı Eğitiminde Mesleki El Kitabı Çalışması” Akademik Bildiri olarak kabul edildi. Yönetim Sistemleri ve İSG uygulamalarını konu alan 8 tebliği bulunmaktadır. Çeşitli dergilerde yazıları ve TV söyleşileri yayımlanmaktadır.

 

UZMANLIKLAR

ISO 45001:2018 İSG Yönetim Sistemi

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 14001 :2015 Çevre Yönetim Sistemi

Sistematik İş Başı Eğitimi

Kalite Çemberleri

İşletmelerde Yönetim Sistemlerinin Otomasyon İle Takibi

5 S Saha Tertip Düzeni

İŞ HAYATI

-Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Eğitmen&Danışman

-Tatmetal Çelik A.Ş.

Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı

-Çınar Boru A.Ş.

Entegre Yönetim Sistemleri Danışmanı

-EPS-İSG Eğitim Danışmanlık

Kalite, İSG ve Çevre Yönetim Sistemleri Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

-Ereğli Demir çelik Fab. T.A.Ş

Ünite Eğitim Sorumlusu KYS Sorumlusu

EĞİTİM

-Anadolu Üniversitesi

Yönetim ve Organşzasyon Bölümü (Devam Ediyor)

-Kdz. Ereğli EML

İzabe Bölümü

 

 

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account