Tamer Hırca

20.01.1971 tarihinde Bolu’da doğdu.

Ortaöğrenimi İstanbul’da, Sankt Georg Avusturya Erkek Lisesi’nde; üniversite eğitimimi Boğaziçi Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı.

1993 yılından başlayarak Arçelik Pişirici Cihazlar fabrikasında Kalite Güvence Mühendisi ve 2010 yılından sonra Kıdemli Uzman olarak görev yaptı. 2011 yılında Altı Sigma Uzman Kara Kuşak ünvanı kazandı ve 2015 yılına kadar eğitmen, proje koçu ve süreç yöneticisi olarak bizzat 12 proje tamamladı ve 250 adet projeye koçluk yaparak bu görevi sürdürdü. Bu süre içinde satış sonrası hizmet süreçlerinde fiili olarak görev aldı. Ürünlerin saha performansı izlenmesi, arızalanma istatistiklerinin analizi / raporlaması konusunda uzmanlaşarak uluslararası pazarlardaki müşteri şikayetlerinin ve memnuniyetinin yönetimi süreçlerini üstlendi.

Ayrıca ISO 9001 ve ISO 14001 konusunda kuruluşun esas belgelendirme süreçlerini yönetmenin ötesinde söz konusu standartlar kapsamında temel ve ileri düzeyde eğitimler ve özel tasarlanmış workshoplar düzenledi.

Bu alanların yanı sıra ülkemizin AB ticaretine açılması sürecinde büyük önem taşıyan ‘ürün güvenliği risk yönetimi ve geri çağırmalar’ alanında VDE ve Intertek’ ten eğitim alarak fiili uygulamalarda bulundu.

Bununla birlikte aşağıdaki konularda sahada eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermeyi sürdürüyor:

 • TS EN ISO 9001 Kalite yönetim sistemi
 • Kalite odaklı süreç ve risk yönetimi
 • TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
 • Kalibrasyon ve belirsizliklerin yönetimi
 • İstatistiksel Proses Kontrol
 • Altı Sigma:
  • Temel düzey (Altı Sigma ile tanışma)
  • Yeşil Kuşak (60 saatlik sertifikasyon programı)
  • Kara Kuşak (100 saatlik sertifikasyon programı)

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account