AR-GE Yönetimi

İnovasyon ve Ar-Ge ihtiyacı günümüzde rekabetin sürdürebilirliği için çok önemli iki unsurdur. Şirketlerin devamlılık kazanmaları, etkin bir yeni ürün ve süreç geliştirme yeteneklerine bağlıdır.

Etkin bir Ar-Ge sürecini oluşturmak için, nitelikli personel çok önemli bir unsurdur.

Ekibin oluşturulması ve yetkinlik kazandırılması adına, danışmanlık hizmeti içerisinde şu eğitimleri vermekteyiz;

  • Ar-Ge Proje Planlama
  • Temel Proje Yönetimi
  • Takım Çalışması
  • Problem Çözme Teknikleri
  • Kalite Yönetimi
  • Süreç Yönetimi
  • Risk Yönetimi
  • 6-Sigma

Cardea Danışmanlık, tecrübeli kadrosu ile, bir iş ortağı mantığıyla, kurumun etkin bir Ar-Ge planlamasının hayata geçirilmesi, ürün kalitesi ve standartlarının yükseltilmesi, üretim maliyetlerinin düşürülmesi sağlamak için danışmanlık ve eğitim hizmetleri sağlamaktadır..

Kişisel Verilerin Korunması Kanununa İlişkin Bilgilendirme ve Evraklar

©2021 Cardea Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

DUYURU

Değerli çözüm ortaklarımız,

COVİD-19 virüs salgını dolayısı ile, muhtemelen uzun bir süre, mümkün olduğunca izole bir iş hayatı sürdürmemiz ve belki de bunu bir yaşam tarzı olarak benimsememiz gerekecek.

Ancak her ne kadar kısıtlı ve zor olsa da üretimlerimiz, projelerimiz ve bunlara bağlı olarak eğitimlerimizin devamını sağlamak zorundayız.

Bu bağlamda, Cardea ailesi olarak, genel katılıma açık ve firmalara özel eğitim hizmetlerimizi web ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik ve aşağıdaki programları hizmetinize sunuyoruz;

Cardea Akademi e-Learning -  Eğitim Platformu üzerinden gerçekleşecek olan firmanıza özel online eğitimlerin projelendirilmesi ve tekliflendirilmesi için bize iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Cardea Akademi e-Learning - Eğitim ve Danışmanlık faaliyetlerimiz için online eğitim platformlarımızı (Canlı İnteraktif Eğitim & Online Video Kayıtları ) hazırladık.

Genel Katılıma Açık Online Eğitimler için ekteki Eğitim Başvuru Formunu doldurmanızı ve aşağıdaki iletişim adreslerinden herhangi biri ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

bulentyaman@cardeacert.com

sunaykutlu@cardeacert.com

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account